PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI SPRZEDAŻY.

SPRZEDAWCA:

Sprzedawcą jest Paweł Clainer wykonujący działalność gospodarczą pod firmą PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PAWEŁ CLAINER, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mikołowska 7c, 41-400 Mysłowice, NIP: 2220704193, REGON: 278353190, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@camal.pl. (konto na allegro: camalpl)

OFERTA:

Produkty oferowane na aukcji są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

PŁATNOŚĆ:

- W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy, produkt wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sprzedawcy. Brak wpływu środków w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia skutkuje wszczęciem procedury prowadzącej do przyznania ostrzeżenia Klientowi, a nawet zawieszenia jego konta na allegro.
- W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych.
- Każda umowa sprzedaży będzie potwierdzana stosownym dowodem zakupu.

DOSTAWA:

Zakupione na aukcji produkty są wysyłane wyłącznie na terytorium Polski. Na termin dostawy produktu, składa się czas kompletowania produktu oraz czas dostawy produktu przez przewoźnika:
a) Czas kompletowania produktu, wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
b) Dostawa produktu przez przewoźnika następuje w ciągu deklarowanego przez przewoźnika od 1 do 2 dni roboczych.

REKLAMACJA: Reklamacja z tytułu rękojmi:
a) Zawiadomienia o wadach dotyczących produktu oraz zgłoszenie odpowiedniego żądania można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@camal.pl.
b) Gdy jest to niezbędne dla oceny wad fizycznych produktu, należy go dostarczyć na adres: ul. Mikołowska 7c, 41-400 Mysłowice.

ZWROT TOWARU: Klient będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub załączenie go do paczki ze zwracanym produktem. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę, to sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
Jeżeli sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

DANE OSOBOWE:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych w przypadku zawarcia umowy sprzedaży jest Paweł Clainer wykonujący działalność gospodarczą pod firmą PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PAWEŁ CLAINER, ul. Mikołowska 7c, 41-400 Mysłowice, NIP: 2220704193, REGON: 278353190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu zapewnienia kontaktu i realizacji złożonego zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji umowy. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych i ich poprawiania.

Pełny regulamin dostępny jest tutaj